Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

AR-GE çalışmalarına önem veren Kuzeymak, kurulduğu günden bugüne yatırımları ve teknoloji seçimi ile sektörde daima ilklere imza atarak, lider ve yenilikçi özelliğini korumaktadır.

Bu anlamda kurumsallaşma adına Bölgesel Şubeler oluşturulmaktayız, KUZEYMAK İZMİR de bu şubelerimizden biridir,

Kuzeymak izmir Her faaliyetinde, seçici ve kaliteli çalışma prensibini esas almakta ve satış-pazarlama sürecinde müşterisine gösterdiği özeni, satış sonrasında da devam ettirerek kesintisiz hizmet anlayışına verdiği önemi ortaya koymaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit edip, beklentileri dikkate alarak en uygun ürün ve hizmet politikasını belirleyen Kuzeymak izmir, taleplere en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Kuzeymak izmir; çalışanları ve iş partnerleri için güven ortamı yaratmakta ve müşterileri ile olan ilişkilerinde bütünlük felsefesini temel almaktadır. Standart ve mevzuatın olmadığı durumlarda, kendi standartlarını oluşturarak ilk olmayı sürdürmesi, firmayı bugünlere başarıyla taşıyan temel değeridir. Bu değerle var olabilmesinin sebebi ise, prensipleriyle somutlaştırdığı hayalleri ve Kuzeymak’ı hayallerine taşıyan vizyonudur.

  • Geniş hizmet ağı
  • Kurumsal iletişim kanalları
  • Bayi destek birimi
  • Müşteri memnuniyeti

ŞİMDİ BİZE ULAŞIN!